Rok 1996 — to właśnie wtedy wszystko się zaczęło. Z miłości do drewna narodził się pomysł na stworzenie własnego zakładu stolarskiego MEBLE POPIOŁEK. Pasja i zaangażowanie pozwoliły nam znaleźć się w miejscu, w którym od zawsze chcielibyśmy być. Mamy zaszczyt urządzać Państwa wnętrza. 
Z naszą pomocą umeblowanie funkcjonalnej kuchni, przytulnej sypialni czy nowoczesnego salonu, to żaden problem. Zapewniamy fachowe doradztwo i nadzór wykonawczy od początku do końca realizacji projektu. Cechuje nas wyjątkowa precyzja oraz dbałość o każdy detal. Stawiamy na jakość — współpracujemy z wiodącymi producentami akcesoriów meblowych: BLUM, GTV, Peka, Amix, Rejs, Juan, Grass Hopper, Nomet, Hettich, Sevroll.

Naszym celem jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Działamy na terenie sześciu województw: łódzkiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz dolnośląskiego — właśnie tutaj, we Wrocławiu można zobaczyć nasze ekspozycje. Szczegółowo poznać nasze meble — przyjrzeć się im z bliska, ocenić ich jakość oraz fakturę. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!

Zapraszam do współpracy
Andrzej Popiołek
MEBLE POPIOŁEK

Tworzymy meble skrojone na miarę!

Dom to miejsce, do którego powinno chcieć się wracać. Dobrze zaprojektowane oraz funkcjonalne meble odmienią każde, nawet najbardziej wymagające wnętrze. Z naszą pomocą stworzycie Państwo swój wymarzony salon, sypialnię, kuchnię, garderobę, biuro, łazienkę — wspólnymi siłami zaaranżujemy każdą przestrzeń!

Stawiamy na indywidualizm!

Słuchamy Państwa potrzeb i oczekiwań, by móc możliwie jak najtrafniej na nie odpowiedzieć. Naszym zadaniem jest zaproponowanie rozwiązań dostosowanych do budżetu klienta. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie! Zapewniamy kompleksową obsługę w atrakcyjnych cenach!

Dbamy o funkcjonalność i estetykę!

Zależy nam na tym, aby zaproponowane przez nas działania były jak najbardziej funkcjonalne. Nie tylko urządzamy, ale również wyposażamy wnętrza! W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt renomowanych i cenionych w branży AGD producentów. Dzięki nim wykonywanie codziennych czynności nabierze nowego charakteru! Stanie się wygodne i przyjemne!

Jesteśmy otwarci na wyzwania!

Nie oglądamy się na to, co robimy konkurencja — skupiamy wokół siebie doświadczonych architektów oraz dostawców. Współpraca z wysokiej klasy specjalistami pozwala nam na realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów. Jesteśmy od tego, by spełniać Państwa marzenia o pięknych wnętrzach!